Únor 2013

Chii ~ ^^

28. února 2013 v 14:52 | Ayasumi |  Section 01#
Z téhle dvojice nemůžu... n.n
Aneb kdo viděl Kimi ni Todoke? :3 V překládání jsem mizerná, doslova jsem se na to vykašlala >.<" to ale musím změnit...
Nu nenapadá mně co napsat dál, takže, sayo people ~_~

NANA cz

26. února 2013 v 16:08 | Ayasumi
Ve vlaku, který se na své cestě do Tokya zastaví kvůli sněhové bouři, se setkávají dvě dívky.
Nana Komatsu (Hachi), milé děvče s pozoruhodným talentem zamilovat se na první pohled, a Nana Osaki, zpěvačka z punkové kapely BLACK STONES (Blast), jež má před sebou ještě dlouhou cestu, aby se dostala mezi hvězdy svého oboru. Během konverzace zjišt'ují, že mají společného více než jen jméno, v japonštině také symbolizují nešt'astné číslo sedm. Po několika dnech se dívky setkávají znovu, tentokrát v bytě, jehož dveře krášlí cedulka s číslem 707. Ve prospěch společných zájmů se v bytě obytují obě. Od té chvíle se jejich život změní a začne ubírat směrem, jakým asi ani jedna z nich nečekala strhávajíc je do víru přátelství, zrady a lásky.

What this is?

23. února 2013 v 15:14 | Ayasumi |  Section 01#
Konnichiwa! Etto...Help me please!
Z jakého anime je tahle animačka? Vím že jsem to anime viděla ale nemůžu si vzpomenout na název...arigato :3 ^^

Tamako Market

20. února 2013 v 14:41 | Ayasumi
Příběh se točí okolo mladé dívky jménem Tamaka, která zná všechno ohledně mochi. Její rodina totiž vlastní obchod s mochi. Jednoho dne se cestou ze školy zastaví v květinářství a když si chce k jedné z květin přičichnout, místo vůně na ní vyskočí divný mluvící pták. A jako by nestačilo, že mluví, vyleze Tamace na hlavu a odmítne slézt.


S01E01 coming soon..

2 Tsuki 18-nichi

18. února 2013 v 16:07 | Ayasumi |  Section 01#
KONNICHIWA ! ^^
Jak se máte animáci >:3 ? Etto, já nic moc. Škola začala ale příští týden se jede na hory a já zůstávám doma, yeeh ^^

Nu, konečně jsem dokončila Gosick S01E01 :333 me happy.

Ted' konečně začnu s TM (zkratka pro Tamako Market) ^ˇ^

Tak sayo, ^^

Diplom ^

2 Tsuki 17-nichi

17. února 2013 v 19:13 | Ayasumi |  Section 01#
Konbawa ^_^
Slíbila jsem si že dneska dokončím překlad Gosick, bohužel jsem to psychicky nezvládla, takže gomen O.Q

Jak se mááte? Já hrozně, protože mi končí jarňáky T_T . Nu snad to nějak přežiju, až dokončím Gosick začnu s novým anime jménem Tamako Market :3 kresba je potobná K-ON! a K-ON!! ^^

Mimochodem, jelikož jsem úchyl na takové ty sladké romantické anime, doporučíte mi nějaký? O.O (kromě Kaichou,Inu x Boku SS, SoraDora, Sankarea) Arigato-kozaimas =w=

Loučím se, sayonara. ^^

Gosick CZ

15. února 2013 v 16:24 | Ayasumi
Píše se rok 1924 a děj nás zavede do malé vymyšlené evropské krajiny Saubure, která se nachází v blízkosti Alp. Příběh se zaměří na chlapce jménem Kazuyo Kujo. Jako výměnný student do Akademie sv. Margarity, kde to žije městskými legendami a hororovými příběhy. Potká se s Victorique, krásné a bystré děvče, které však nikdy nechodí na vyučovací hodiny a čas radši tráví čtením mnohých knih v knihovně. Victorique díky svojí mistrovské logice řeší v společnosti s Kazuyo městské záhady, s kterými si neví nikdo jiný rady.
S01E01 - Download

Yama no Susume CZ

14. února 2013 v 22:19 | Ayasumi
Když byla Aoi malá, měla nehodu a zapoměla na svojí kamarádku Hinatu a jejich společný zážitek - obě se dívaly z vrchu hor na východ slunce. K tomu se ještě začala být výšek. Po několik letech se obě dvě se potkají na stejné škole a Hinata je rozhodnutá udělat vše pro to, aby s Aoi opět vyšplhaly na vršek hor a zbavila jí strachu z výšek.
Gomen, softsub mi u tohohle anime nešel, protože mi nešlo video v programu T.T, musíte tedy video a titulky stáhnout odděleně.
S01E01 - Video - Titulky
S01E02 - Video - Titulky

ANIME ONLINE

14. února 2013 v 19:28 | Ayasumi

Kuroshitsuji

14. února 2013 v 19:22 | Ayasumi
Hlavní postavou je 12-letý Ciel, kterému při požáru zemřeli rodiče a on se stal jediným právoplatným dědicem rodinné společnosti. Jenže je to ještě dítě a pokud chce udržet společnost musí mít při sobě někoho velice schopného. Udělá něco, co by žádné dítě v životě nenapadlo - uzavře smlouvu s démonem. Démon Sebastian se stane vrchním sluhou mladého hraběte a pečlivě se stará o jeho záležitosti. Jenže Ciel nechce jen udržet rodinný podnik, ale chce se především pomstít lidem, kteří mu vzali vše, co kdy miloval a zároveň chce sloužit královně a zničit vše, co je jím trnem v oku. Ciel postupně odhaluje celou pravdu o smrti jeho rodičů, jejich vrazích i o královně. Ale hlavně nezapomíná na to, že se blíží den, kdy Sebastian naplní smlouvu o zabití vrahů Cielových rodičů a on mu bude muset na oplátku dát svou duši a zemřít.
Jelikož toto anime není možnost shlédnout online bez registrace a ani stáhnout, musíte se zaregistrovat a podívat se na tohle anime zde.